Motorsloep arrangement

Met een motorsloep erop uit, iedereen kan het! Fantastisch om een middag te varen langs de uitgestrekte weilanden, door de smalle vaartjes van de Luts of een bezoekje te brengen aan de omliggende Elfsteden stadjes.
Een leuk arrangement voor 3 dagen inclusief ontbijt, 1ste avond een 3-gangen diner a la carte en natuurlijk de sloep erbij voor een dagdeel naar keuze is al te boeken vanaf € 155,00 per persoon.
Alve Marren

In het weekend van 18,19 en 20 juni staat Zuidwest Friesland in het teken van varen, wandelen, skeeleren, paarden, hardlopen en fietsen! Een cultureel en sportief evenement met vele festiviteiten. Leuk om zelf mee te doen met de verschillende disciplines maar ook zeker leuk om te kijken!
Bezoek de website www.alvemarren.nl om een indruk te krijgen.
Skutsjesilen

Skûtsjesilen is een befaamde Friese sport die regelmatig vanaf de Galamadammen wordt uitgeoefend. In wedstrijd verband met het Galamadammen skûtsje maar ook met gezelschappen voor een tocht van plezier.
Voor gezelschappen vanaf 12 personen is het een unieke ervaring!
Kijk op de www.skutsjeverhuur.com voor alle skûtsjes en bijbepassende arrangementen.


